Annonce (læs mere efter annoncen)
Isabella Buddy

2012 Nyhed: T@B White Edition

af Bjarne Søby
T@B White Edition

Helt i hvid – Med den nye T@B „White Edition“ fås kult campingvognen nu også i en super trendy lakering.

Perfekt sporty i udseende med sort karbon optik, brede dæk (205/55 R 169) på 7,5 x 16“ alufælge, og med matchende colour kit (Lister i „sølv“) som giver denne specialmodel (320 Basis) en fantastisk fremtoning på vejen.

Lounging med stil
Indvendig giver den hvide T@B smagsprøver på hvad der er „hot“ for tiden. Sporty livsstil i stof og læder, men det rette navn: ”living”. Et materialemiks der ikke kun i farver sørger for afveksling, men også imponerer i bearbejdning og optik

Hvis den nye T@B „White Edition” udvendig er bevidst „kølig“, kommer man ikke til at mangle varme og hygge indvendig. Her dominerer creme- og mokkafarver side om side med elementer i antracit – meget virkningsfuldt i kontrast med de lyse møbelfronter.

T@B White Edition

Annonce (læs mere efter annoncen)

Vi glæder os til at se mere til den ny T@B på dette års messe i Düsseldorf.

 

Links:
Relevante Link(s) : Tabbert | Alle os med T@B
Annonce (læs mere efter annoncen)

 

Isabella Buddy markisetelt

Lav et lukket opholdsrum under din markise

Isabellas nye markisefortelt, Buddy en nem og fleksibel løsning, når du har behov for at skabe læ under markisen på din autocamper eller campingvogn.

Læs mere her >>>


Prøv også at læse disse indlæg